chatwalk-white-black-board-beyaz-kara-tahta-folyosu

Karatahta Folyosu
Tebeşirli – Özel Kalemli Kullanım
Uygulandığı yüzeyleri karatahtaya dönüştüren, tebeşirle yazı yazıp silebileceğiniz siyah renkte özel bir folyodur. İstenilen ölçü ve şekle göre kesilip uygulanabilmektedir. Rengi Mat Siyahtır. Dayanıklılık derecesi, -30 °C / + 90 °C ‘dir. Kullanım süresi, iç mekan 5 yıla kadar, dış mekan 3 yıla kadardır.
Otel, restoran ve cafelerde tercih edilen, tebeşir yerine özel kalemi ile kullanılan ve böylece oluşabilecek tebeşir tozunun önüne geçilmesini sağlayan özel bir folyodur. İstenilen ölçü ve şekle göre kesilip uygulanabilmektedir. Rengi Mat Siyahtır. Dayanıklılık derecesi, -30 °C / + 90 °C ‘dir. Kullanım süresi, iç mekan 5 yıla kadar, dış mekan 3 yıla kadardır.

Whiteboard™ – Beyaz Tahta Filmi
3M™ Whiteboard™ Film ofis, perakende satış, anaokulu ve okullar gibi iç mekân uygulamasına yönelik beş adet kaliteli film türünü içeren bir ürün grubudur. Bu folyo ürünleri yapısı sayesinde su bazlı beyaz tahta kalemi ile yazılan metin ve çizimleri kolaylıkla çıkarabilen eşsiz bir özelliğe sahiptir. 3M™ Whiteboard™ Filmleri yüksek düzeydeki parlaklığı sayesinde projeksiyon ekranı olarak da kullanılabilir. 3M™ Whiteboard, uygulandığı yüzeyi üzerine su bazlı kalemlerle yazı yazılıp silinebilen beyaz tahtaya dönüştürüyor. Whiteboard film, gerçek anlamda yaratıcı ve prestijli çözümler sunarken işlevselliği de estetikle birleştiriyor.
Hem Projeksiyon Ekranı Hem Beyaz Tahta Filmi!