Son derece dayanıklı ve seramik parlaklığında yüzey oluşturur. Yıkama dışında bakım gerektirmez. Gerçek ve uzun süreli koruma sağlar. Hava ve çevrenin olumsuz etkilerine karşı araç üzerinde tam sızdırmazlık sağlar. Uzun süreler aracın daha temiz kalmasını temin eder. Gelmiş geçmiş en iyi dış korumayı sağlar. Aracı kuş pisliğine, ağaç reçinelerine, endüsrtiyel serpintilere karşı korur. Güneş ışınları, asit yağmuru ve çözücülere karşı tam koruma sağlar. Kış aylarında araç üzerinde oluşan buzlanma, yol yüzeyine uygulanan tuz ve kimyasallara karşı da muhteşem bir koruma sağlar.

Seramik Kaplama , otomobilinizin boyasını mümkün olan en uzun süre korumak için geliştirilmiş bir boya koruma ürününün yeni nesil serisidir. Seramik Kaplama otomobilinizin boyasına kusursuz bir şekilde tutunur. Oluşturduğu güçlü ve koruyucu seramik katman sayesinde aracın boyasına dış etkenlere karşı mükemmel bir direnç sağlar. Özel geliştirilmiş 3 ayrı kimyasaldan oluşan çok katmanlı formülü, aracınızı kimyasal dış etkenlere , asit yağmurlarına, kuş pisliklerine, reçineye karşı korurken aynı zamanda aracın boyasında mikro çizik oluşumunu da geciktirirek engeller.

AUTOGLYM – AUTO HDM FCM 640

Nanocrystal boya koruma ürünü yüzeydeki tüm gözeneklere derinlemesine nüfus ederek kristal katman oluşturur. Özel teknoloji ile üretilen Nanocrystal yüksek çizilme direnci (10 H Sertlik) ve ekstra parlaklık veren mükemmel bir boya koruma ürünüdür. Ayrıca eskimiş plastik ve kromaj aksamları ilk günkü görünümüne kazandırır ve uzun süreli koruma sağlar.

3M SERAMİK KAPLAMA

3M Seramik Boya Koruma, formülündeki silika ve silika bileşikleri sayesinde kimyasal olarak sıvı cam özellik gösteren, otomotiv dış yüzeylerinde dış etkenlere karşı koruma sağlayan koruyucu bir kaplamadır. Ortamdaki oksijenle reaksiyona girerek kürlenir ve seramik bir yüzey oluşturulur.