ambulans-dezenfeksiyonu-corum-amasya-tokat-erk

Sağlık Araçları Dezenfeksiyonu

Cenaze aracı, hasta nakil aracı ve tabut ve sedyelerin dezenfeksiyonu çok önemli bir problemdir. Çünkü bu araçlar zararlı mikroorganizmaların bulaştığı, çoğaldığı ve yayıldığı alanlar olup sürekli kullanım halinde olduğundan çok çabuk kirlenmektedir.

kamusal-alan-dezenfeksiyonu-corum-amasya-tokat-erk

Kamusal Alan Dezenfeksiyonu

Kamusal alanlarda çalışan insanların sağlığını korumak için bu alanlardaki tüm yüzeyler özellikle insanların yoğun kullandığı bölümlerin dezenfekte edilmesi gerekmektedir. Ayrıca bu tür toplu yaşam alanlarında ofis, asansör, lavabo ve wc gibi bölümlerde el hijyeni içinde ayrıca dezenfektan kullanılmalıdır.

spor-dezenfeksiyonu-corum-amasya-tokat-erk

Spor Alanları Dezenfeksiyonu

Kentlerde spor aktiviteleri için uygun ve doğal spor alanlarının olmayışı insanları kapalı spor salonları ile belediye parklarındaki açık spor tesislerine yönlendirmektedir. Spor yapılan ortamın temizliği, salonun havadar olması, yerlerin ve kullanılan spor aletlerinin temiz ve bakımlı olmasıdır.

egitim-dezenfeksiyonu-corum-amasya-tokat-erk

Eğitim Kurumları Dezenfeksiyonu

Kreş, anaokulu ve tüm eğitim kurumlarının dezenfeksiyonunda, Okul öncesi çocukların kendi temizliklerini yapmakta yetersiz kalmaları, bağışıklık sistemleri zayıf olan çocuklarımızın mevsimsel ve bulaşıcı hastalıklara yakalanmaları daha kolay olmaktadır.

toplu-tasim-dezenfeksiyonu-corum-amasya-tokat-erk

Toplu Taşım Araçları Dezenfeksiyonu

Her gün binlerce insanın kullandığı otobüs, metro, tren, vapur, taksi ve dolmuş gibi toplu taşım araçlarının temizlik ve dezenfeksiyonu önemli bir problemdir. Kişisel temasın çok yüksek olduğu toplu taşıma araçlarında bakteri virüs ve mantarlar yuvalanarak çoğalır ve yayılırlar. Bu zararlı mikroorganizmalar koltuklar, el tutma yerleri, klimalar ve araçların yüzeyleri vasıtasıyla kolaylıkla yayılmaktadır.

Araç Dezenfeksiyonu

Aracınızın taban halısı, göğüs bölümleri, koltuklar, kapı içleri gibi bölgelerde hissedilen sigara, kötü koku, süt, et suyu vgb. organik kirlilik ve kokular güvenle yok edilir. Tam hijyen sağlanır. Bakteriler ve virüsler %99 oranında öldürülür. Böylelikle kabin için sürücü ve yolcuların sağlığınız için uygun hale getirilir.