vitrin-cam-filmi-corum-erk

Vitrin Koruma Cam Filmleri

Yüksek UV alan vitrinlerde sergilenen ürünlerin sıklıkla renk atması sıkıntısı yaşanır. Yüzde yüz UV filtreli tamamen renksiz ve berrak olarak tasarlanmış olan vitrin filmleri, teşhir ürünlerinde UV kaynaklı renk atma ve yıpranma sorununu ortadan kaldırır.

bina-cam-filmi-dekoratif-corum-erk

Bina Dekoratif Filmleri

Yaşam alanlarının basit bir dokunuşla zengin bir görünüm kazanmasına ve kurumsal kimliğin öne çıkarılmasına olanak tanır. Hoş bir dekor sunarken ışığı engellemeksizin görüntüyü keser. 100’e yakın desen seçeneği ve dekoratif film zenginliğiyle camlara özgürce desen verme imkanı sunar.

bina-cam-filmi-guvenlik-corum-erk

Bina Güvenlik Cam Filmleri

Her türlü darbe, terör, hırsızlık, saldırı, şiddetli rüzgar, deprem, sel kaynaklı camlardan kaynaklanacak tehlikelerin veya güvenlik yetersizliklerinin önüne geçebilmek amaçlı olup, farklı riskler için farklı kalınlıklar seçilmelidir.

bina-balkon-cam-filmi-corum-erk

Bina Güneş Kontrol Cam Filmleri

Toplam Güneş Enerjisinin yüzde 80’ine varan geri yansıtma, yüzde 99 a varan Infrared ısısı engelleme performans seçenekleri ile yazın camdan gelen sıcaklığı engellemede en çevreci çözümdür. Klima kullanımını ortadan kaldırır, veya minimuma indirerek önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlar.