Naviin Smart Box

Yeni nesil CarPlay özelliği olan araçlarınızı NAVİİN SMARTBOX ile android multimedyaya çevirmek artık çok kolay. NAVİİN SMARTBOX'ı Aracınızın USB girişine takarak 30 saniye içerisinde, araç orjinalliğine zarar vermeksizin söküp takmaksızın, montajı son derece kolay bir şekilde Android Multimedya'ya çevirebilirsiniz. Böylelikle aracınız üretici ve servis garanti kapsamı dışına çıkmaksızın size ve ailenize keyifli sürüş imkanı sunar.

Orjinal kutusunda Çevrimdışı Haritalar ( Offline-İnternetsiz ) GPS anteniyle birlikte sunulan cihazımız, aracınızda hareket halinde, YOUTUBE, NETFLİX, BEIN CONNECT, TV+ vbg. Online Video İzleme imkanları yanı sıra Navigasyon Uygulamaları YANDEX, SYGİC, GOOGLE HARİTALAR, ile DİLEDİĞİNİZ Google Play Uygulamalarını kurabilir, Kişisel Belleğiniz USB üzerinden Video, Film ve Müziklerinizi dinleyebilir, araç orjinalliğinizi bozmadan kesintisiz kullanım imkanında yararlanabilirsiniz. Araç içi konforunuzu artırırken, cihazınızı dilediğiniz zaman taşınabilir bir şekilde başka marka model CARPLAY uyumlu araçlarınızda da kullanabilirsiniz.

Artık konforun ve sürüş keyfinin kalitesini belirlemek sizin elinizde... Türkiye bir İLK olan cihazımız 2 yıl Garantili, Satış Sonrası Hizmetler Genel Tebliğine uygun olarak sunulmaktadır.

Test ve Demo Uygulamaları için 10 dakikanızı ayırmanız ve size ikram edeceğimiz kahveniz eşliğiniz aracınızda Android Multimedya keyfini denemenizi öneririz. Lütfen randevu alınız. Sosyal etkinlik ve çok adetli cihaz taleplerinde bilgilendirme teknik ve uzman ekibimizce yapılabilmektedir.

Universal Uyumlu Otomotiv Markaları

Özel Uyumlu Otomotiv Markaları