Naviin Smart Box

Yeni nesil CarPlay özelliği olan araçlarınızı NAVİİN SMARTBOX ile android multimedyaya çevirmek artık çok kolay. NAVİİN SMARTBOX'ı Aracınızın USB girişine takarak 30 saniye içerisinde, hiçbir araç orjinalliğine zarar vermeksizin söküp takmaksızın, montajı son derece kolay bir şekilde Android Multimedya'ya çevirebilirsiniz.

Montajını kendiniz yapabileceğiniz gibi online destek alabilir, yerinde kurulum talepleriniz ise dilediğiniz adreste bölge bayiliğimizce gerçekleştirilebilir. Orjinal kutusunda GPS ve WİFİ anteniyle birlikte sunulan cihazımız, aracınızda YOUTUBE, NETFLİX, BIEN CONNECT, TV+ vbg. Online Video İzleme imkanları yanı sıra Online Çevrimiçi, Offline GPS destekli Navigasyon Uygulamaları YANDEX, SYGİC, GOOGLE HARİTALAR, ile DİLEDİĞİNİZ Google Play Uygulamalarını kurabilir, Kişisel Belleğiniz USB üzerinden Video, Film ve Müziklerinizi dinleyebilir, araç orjinalliğinizi bozmadan kesintisiz kullanım imkanında yararlanabilirsiniz. Araç içi konforunuzu artırırken, cihazınızı dilediğiniz zaman taşınabilir bir şekilde başka marka model CARPLAY uyumlu araçlarınızda da kullanabilirsiniz.

Artık konforun ve sürüş keyfinin kalitesini belirlemek sizin elinizde... Türkiye bir İLK olan cihazımız 2 yıl garanti kapsamında, araç garantisini etkilemeksizin Tüm Türkiye'de yaygın bayii ve plaza ağıyla sizlere sunulmaktadır.

Test ve Demo Uygulamaları için 10 dakikanızı ayırmanız ve size ikram edeceğimiz kahveniz eşliğiniz aracınızda Android Multimedya keyfini denemenizi öneririz. Lütfen randevu alınız. Sosyal etkinlik ve çok adetli cihaz taleplerinde bilgilendirme teknik ve uzman ekibimizce yapılabilmektedir.

Uyumlu Otomotiv Markaları Car Play Özelliğine Sahip Modellerde,

Tanıtım Videosu