Mini Onarım

Araç orjinalliğinin korunmasını ikinci el değer kaybının önlenmesi amacıyla, dış etkenler sonucu oluşan göçüklerin bertarafı için Boyasız Göçük Düzeltme, Boya Tamiri gerektiren hasarların giderilmesi amacıyla, Boya Tamiri Lokal Mini Boyama işlemlerinin uygulanması, Tabii Plastik Kaplama tampon çıtaları, kapı bantları ve ön arka tamponların onarımlarını profesyonel bir işçilikle gerçekleştirmekteyiz.

NEOVA MİNİ ONARIM

İlk defa Neova Sigorta’dan düzenlenen poliçelerde, hasar toplamı 500 TL’yi geçmeyen azami yılda iki onarım, önceki sene Neo Mini Onarım teminatı kullanmamış olan Neova Sigorta Yenileme poliçelerde ise, hasar toplamı 1.000 TL’yi geçmeyen azami yılda iki onarım kapsam dahilindedir. NEOVA mini onarım sistemlerinin sigortalıya en büyük faydası; Neo Mini Onarım teminatının kullanılması sonucu, poliçenin yine Neova Sigorta üzerinden yenilenmesi şartı ile hasarsızlık indirimi bozulmamasıdır. • Aracın mini ve midi onarım aşamalarında profesyonel onarım metotları kullanılarak aracın kaza öncesi haline getirilecektir. • Dosya ve tespit için bekleme zamanları olmadığı için, servis hizmetleri hızlı gerçekleşecektir. • Mini onarım hizmetleri alınan servislerde NEOVA garanti sisteme girmektedir, yapılan işlemlerde servis hatası olarak görülen işlemler ücretsiz olarak yapılacaktır. • NEOVA mini onarım hizmeti aşağıdaki NEO Mini onarım servislerinde beklemeden hızlı bir şekilde gerçekleşir.

GENERALİ MİNİ ONARIM

Küçük onarımlar için çözüm sunan paket: ‘’Mini Onarım’’ Generali Sigorta araçta oluşan hasarların (kaporta, boya, tampon, ön cam ve döşeme hasarları), hasar dosyası açmadan giderildiği "Mini Onarım" paketini araç sahipleriyle buluşturuyor. 150 yılı aşkın köklü geçmişiyle Generali Sigorta Kasko poliçenizde belirtilen ölçüsel ve adetsel limitler dahilinde, aracınızda meydana gelen hasarların (kaporta, boya, tampon, ön cam ve döşeme hasarları) giderildiği "Mini Onarım" paketini araç sahipleriyle buluşturuyor. Yılda 4 adet, boya hasarlı kaporta göçük düzeltme ve boya tamiri ve mini yama, yılda 8 adet boyasız kaporta göçük düzeltme, iç döşeme tamiri, ön cam tamiri, leke çıkarma hizmeti sunan Generali Sigorta'nın "Mini Onarım" paketi, ayrıca plastik tampon tamiri ve tabi plastik kaplama hizmetlerini de limitsiz olarak karşılıyor

Uygulamalarımız