Hizmetlerimiz & Uygulamalarımız

1994 yılından bugüne Otomotiv Sektöründe orta ve üst düzeylerde yöneticilik, işletmecilik, bölge koordinatörlüğü görevlerinde bulunan Fatih KANKURDAN ’ın koordinasyonunda sektörel tecrübelerinden yola çıkarak kurduğu ve yönettiği işletmedir.

Çorum Sanayi Sitesinde 270 m2 alanda kurulu ERK Garaj, Sigorta sektörü ve Perakende hizmetler alanında Motorlu Taşıt Kazalarına ilişkin Tasarruflu ve yüksek Kalitede Parça Onarım Hizmetlerini, Oto Hasar Onarımları ve Mobil Plastik Alüminyum Parça Onarımlarını uzun yıllardır başarı ile yürütmekte olan AUTO LIFE CENTER - ALC Mini Onarım markasının Türkiye genelindeki yaygın Yetkili Servis ağının Çorum ve Bölge Havalisindeki noktası olan işletmemiz, Yüksek müşteri memnuniyeti ve müşteri odaklı yaklaşımları ile otomotiv - sigorta sektöründe tamamlayıcı hizmetler alanında sektörel farkını ortaya koymaktadır.

AUTO LIFE CENTER ALC – ÇORUM SERVİS MERKEZİMİZ

Kaliteden ödün vermeksizin, yüksek tasarruflu parça, hasarlı araç ve mini onarım misyonu ile 2005 yılında kurulan Auto Life Center ( ALC ) Servis Organizasyonu, Eren Otomotiv İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürlüğü yönetimi altında, İstanbul ve Türkiye genelinde operasyonlarını yürütmektedir. Auto Life Center ( ALC ) Servis Organizasyonu olarak, sigortalı veya sigortasız tüm müşterilerimize T.C. Hükümeti Sanayi ve Ticaret Bakanlığının Resmi Gazetede yayınlamış olduğu Garanti Belgesi Uygulama Esaslarına Dair Yönetmelikte bulunan tüm maddeleri kapsayan Garanti Belgesi uygulanmakta olup, verilen tüm hizmetler, bu yönetmelik esaslarınca firmamızın garantisinde sunulmaktadır. Türkiye Genelinde, 28 Sigorta Şirketi, 47 Şube, 9 Ulusal Filo Kiralama Firması ile anlaşmalı olarak çalışmaktayız.
Antibakteriyel Detaylı İç Dış Temizlik, Boya Koruma, Seramik Kaplama, Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon, Ses İzalasyonu....
Daha Fazlası
Dolu Hasarı, Boyasız Göçük Düzeltme, Kaporta Göçük Düzeltme, Boya Onarımı, Alüminyum ve Plastik Parça Onarımları
Daha Fazlası
Araç Folyo Kaplama, Aksesuar Kaplama, Jant Kaplama, Tavan Kaplama, Şeffaf Boya Koruma Filmi Kaplama
Daha Fazlası
Multimedya, Ses ve Görüntü Sistemleri, Kameralı Park Sistemleri, Nevigasyon ve Aksesuarlar
Daha Fazlası

Neden ERK Garaj ?

26 Yıllık Otomotiv Satış Sonrası Hizmetler Tecrübemizle, 2014’den bu yana Koşulsuz Yüksek Müşteri Memnuniyeti Garantisiyle…

4791

Oto Bakım Koruma Uygulanan Araç Adedi

572

Hasar Onarımı Uygulanan Araç Adedi

583

Araç ve Aksesuar Kaplama Uyguanan Araç Adedi