ERK Garaj AUTOLIFECENTER-Çorum

1994 yılından bugüne Otomotiv Sektöründe orta ve üst düzeylerde yöneticilik, işletmecilik, bölge koordinatörlüğü görevlerinde bulunan Fatih KANKURDAN ’ın koordinasyonunda sektörel tecrübelerinden yola çıkarak kurduğu ve yönettiği işletmedir. Çorum Sanayi Sitesinde 270 m2 alanda kurulu ERK Garaj, işletme müdürü Fatih KANKURDAN'ın, 1994 yılından bugüne sigorta ve otomotiv sektöründeki çeyrek asırlık sektörel tecrübelerinin ışığında, Otomotiv sektöründe ve yan dallarında ekibi ve hizmet kalitesi ile fark yaratmakta...

Sigorta sektörü ve Perakende hizmetler alanında Motorlu Taşıt Kazalarına ilişkin Tasarruflu ve yüksek Kalitede Parça Onarım Hizmetlerini, Oto Hasar Onarımları ve Mobil Plastik Alüminyum Parça Onarımlarını uzun yıllardır başarı ile yürütmekte olan AUTO LIFE CENTER - ALC Mini Onarım markasının Türkiye genelindeki yaygın Yetkili Servis ağının Çorum ve Bölge Havalisindeki noktası olan işletmemiz, Yüksek müşteri memnuniyeti ve müşteri odaklı yaklaşımları ile otomotiv - sigorta sektöründe tamamlayıcı hizmetler alanında sektörel farkını ortaya koymaktadır.

Misyonumuz

Parça ve araç onarımlarında minimum zamanda maksimum verim sağlamaya yönelik, oto hasar alanında fayda sağlayacak onarım stratejileri geliştirmek, uygulamak, sürekli iyileştirme ve iç denetim mekanizmamız ile çözüm ortaklarımıza, oto hasar onarımları konusunda artı değerler katmaktır. Müşterilerimizin beklentilerinin ve isteklerinin ötesinde en iyi hizmeti sunmak, hizmetin devamlılığını sağlayarak çağdaş bilgi ve teknolojiyi kullanmak, uluslararası standartlara uygun, sürekli gelişmeyi hedefleyen, güvenilir ve tercih edilen bir firma olarak bölgesel ve yerel “En Yüksek Seviyede Hizmet Kalitesi ve Müşteri Memnuniyeti” ile örnek gösterilen ve faaliyet alanlarımızda sektöründe referans teşkil eden bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz

Akılcı onarım teknikleri ile maddi kayıpların önlenmesini ilke edinirken, saha ve bayi operasyonları yönetim sistemlerinde verimliliği artırarak, yüksek iş performansı ile hasar onarımları konusunda ve bu iş koluna bağlı olan her alanda sektörün lideri konumunda olmaktır. Uzmanlaştığımız otomotiv satış sonrası hizmetler sektöründe, müşterilerimizin ihtiyaçlarına, çalışanlarımızın teknik eğitimleri ve en ileri teknoloji desteğiyle kesin ve kalıcı çözümler üreterek cevap vererek, geniş hizmet içeriğimizle dürüst, güvenilir, şeffaf ve kaliteli hizmet sunan, beklentilerin üzerinde müşteri memnuniyeti sağlayan, yenilikçi ve teknolojiyi her alanda kullanan rekabet gücü yüksek MARKA’ların önderliğinde kurumsal yapımız ile daima büyümeyi amaçlayan bir şirket olmaktır.

EKİBİMİZ

Fatih KANKURDAN

Fatih KANKURDAN

İşletme Müdürü - Otomotiv Satış Sonrası Hizmetler Uzmanı

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İktisat Fakültesi / Kamu Yönetimi bölümü mezunudur. 1994 yılından itibaren, Otomotiv Satış ve Satış Sonrası Hizmetler ile Sigortacılık alanında faaliyetlerini sürdürmektedir. İş hayatına ilişkin kariyerinde Ford – Otosan ve Koç Holding eğitimlerinin yanı sıra, TSE ve ISO 9000 Kalite Yönetim Sistemleri danışmanlığı da yapmaktadır. TSE -MTC grup üyesidir. Evli ve bir çocuk babasıdır. İkinci üniversite eğitimine hukuk alanında devam etmekle birlikte, kamu yararına mesleki tecrübelerini ve bilgi birikimleri kullanarak bir çok alanda faaliyetler yürütmektedir.

Kronolojik İş Yaşamı
1994 – 1999 Şeker Sigorta A.Ş. Sigorta Acenteliği
1996 – 2000 Express Kargo Acenteliği
2000 – 2007 Erişkenler – Evlüce Ford Plaza – Satış ve Filo Satış Müdürü
2007 – 2014 AUTOKING Servis Müdürlüğü – Bölge Koordinatörlüğü
*2008 AUTOKING-Çorum Yılın En Kaliteli Servis Merkezi 3.’liği Ödülü
*2009 AUTOKING Yılın Servis Müdürü Ödülü
*2010 AUTOKING-Çorum Yılın En Kaliteli Servis Merkezi 1.’liği Ödülü
2009 – SEGEM Sigorta Eksperliği Sınavı Yedek Liste
2014 – ERK Araç Koruma Kaplama Yenileme Sistemleri – Genel Müdür Yardımcısı
2017 – 2019 TOBFED – Türkiye Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı,
2017 – Gaziantep Oto Yıkama Kuaför ve Vale Esnafı Derneği Üyesi
2017 – Diyarbakır Tüm Otomotiv Satış Sonrası Hizmetler Derneği Denetim Kurulu Üyesi
2018 – SAMB-DER Samsun Otomotiv Satış Sonrası Hizmetler Bölge Derneği Kurucu Başkanı – Yön.Krl.Bşk.
2018 – AUTO LIFE CENTER – ALC Service Organization Çorum Yetkili Servis Merkezi Franchisee İşletmeci
2019 – SEGEM – Sigorta Acente Teknik Personel
2019 – Samsun Bölge Bilirkişiler Derneği – Denetim Kurulu Üyesi – Sosyal Sorumluluk ve AB Projeler Komisyonu Başkanı
2019 – Marmara Bölgesi Araç Satış Sonrası Hizmetleri Derneği Üyesi
2020 – Çorum Hitit Bilirkişiler Derneği – Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi
2020 – SEGEM – Tarsim Tarım Sigortacılığı, Katılım Sigortacılığı, Devlet Destekli Alacak Sigortaları, Yanlış Sigorta Uygulamaları

 

Nergiz KANKURDAN

Araç Kaplama Uzmanı

Halit KESGİN

Boyasız Göçük Düzeltme-Kaporta Uzmanı

Veyis KANKURDAN

Ses ve Görüntü Sistemleri Uzmanı

Mustafa YÜCE

Bina ve Cam Filmi Uygulamaları Uzmanı

Sedat KESERGEN

Halkla İlişkiler ve Yazılım Uzmanı

Feridun Erk KANKURDAN

Mini Onarım Uygulama Teknisyeni